Search results for Ndrrimi - Ferizaj24 - Video

Search results for Ndrrimi

NIN: Promo - Cfare eshte ligji i terheqjes? - Klan Kosova 0    0

Ne Nd'rrimin e Nates, javen qe vjen mund ta ndiqni emisionin per Ligjin e Terheqjes - cfare eshte dhe si praktikohet? Tayna thote se permes tij arriti suksesin qe donte ne muzike.

Ferizaj24 62 views

NIN - Haje ose Thuaje: Enca Haxhia - Klan Kosova 0    0

Kengetarja Enca Haxhia, u pergjigjet pyetjeve pikante te Alaudin Hamitit nw lojen "Haje ose Thuaje" ne Nd'rrimin e Nates.

Ferizaj24 57 views