Search results for alaudin hamiti - Ferizaj24 - Video

Search results for alaudin hamiti

NIN: Promo - Cfare eshte ligji i terheqjes? - Klan Kosova 0    0

Ne Nd'rrimin e Nates, javen qe vjen mund ta ndiqni emisionin per Ligjin e Terheqjes - cfare eshte dhe si praktikohet? Tayna thote se permes tij arriti suksesin qe donte ne muzike.

Ferizaj24 62 views

NIN - Haje ose Thuaje: Enca Haxhia - Klan Kosova 0    0

Kengetarja Enca Haxhia, u pergjigjet pyetjeve pikante te alaudin hamitit nw lojen "Haje ose Thuaje" ne Nd'rrimin e Nates.

Ferizaj24 57 views

NIN - Haje ose Thuaje: Teuta Krasniqi - Klan Kosova 0    0

Aktorja Teuta Krasniqi, jep pergjigjet e saja ne lojen "e veshtire" Haje ose Thuaje me alaudin hamitin ne Nd'rrimin e Nates ne Klan Kosova

Ferizaj24 42 views

NIN - Skerdi - Nga Tirana ne Prishtine per karriere - Klan K... 0    0

Ne kete edicion te Nd'rrimit te Nates, Skerdi Ago kengetari nga Berati qe shperthei me kengen "Su Bugatti', flet per jeten personale - dashurine - dhe pjesen profesionale.

Ferizaj24 53 views

NIN - A ka trafikim te qenieve njerezore ne Kosove? - Klan K... 0    0

Emision me alaudin hamitin, Donika Lamaxhemen dhe Donika Gashin Mysafire: Riza Murati dhe Adile Shaqiri

Ferizaj24 43 views

NIN - Te jesh polic - nje jete mes pasionit dhe rrezikut - K... 0    0

Ne kete edicion te Nd'rrimit te Nates, pjesetaret e Policise se Kosoves, tregojne eksperiencat e tyre si gardiane te rendit e ligjit. Emision me alaudin hamitin, Donika Lamaxhemen dhe Donika Gashin.

Ferizaj24 48 views

NIN - Kida: Sukses i jashtezakonshem ne pak kohe - Klan Koso... 0    0

Kengetarja e famshme Kida, vjen ne Nd'rrimin e Nates pas dy vitesh. Cka ka ndryshuar ne karrieren e saj, sa eshte rritur ajo ne profesion, cfare shkollimi po vazhdon e a eshte ne lidhje?

Ferizaj24 38 views

NIN - Fatlum Muqolli, emri qe duhet ta mbani ne mend - Klan ... 0    0

Në studio me alaudin hamiti, Fatlum Muqolli, 18 vjecari nga Prishtina në të cilin shkrihet shumë talent.

Ferizaj24 22 views

NIN: Haje ose Thuaje me Butrintin - Klan Kosova - 08.10.2018 0    0

Butrint Imeri përballë alaudin hamitit në lojën “Haje ose Thuaje” në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova. Imeri, përballet me pyetjet pikanteee!

Ferizaj24 27 views

NIN – Nënat që rrisin të vetme fëmijët – 04.06.2018... 0    0

Nd’rrimi i Natës është emision i tipit Talk Show në Klan Kosova, me nikoqirë alaudin hamitin dhe gazetare Donika Lamaxhemën dhe Donika Gashin. Nënat vetushqyese apo nënat e vetme e që na an...

Ferizaj24 35 views

NIN - Matura dikur dhe tash - 02.07.2018 - Klan Kosova 0    0

Emision me alaudin hamitin, Donika Lamaxhemën dhe Donika Gashin. Në këtë edicion të Nd'rrimit të Natës, diskutophet për mbrëmjet e maturës në Kosovë. Si janë festuar ato dikur dhe si tas...

Ferizaj24 43 views

NIN - Kush eshte Tayna? - Klan Kosova 0    0

Krijuesja e hitit "Columbiana", në intervistën e parë televizive me alaudin hamitin në Nd'rrimin e Natës. Kush është Tayna e nga vjen e si ndodhi shpërthimi i saj në skenën...

Ferizaj24 55 views