Search results for koha - Ferizaj24 - Video

Search results for koha

“Mehmet Pushtuesi” - Nga data 4 Dhjetor në Tv Klan 0    0

Seriali më i kushtueshëm i të gjitha kohërave, i cili pasqyron jetën dhe triumfin e Sulltan Mehmetit, i pari sulltan që pushtoi “zemrën e botës”, Kostandinopojën (Stambolli i sotëm), nis...

Ferizaj24 22 views

Pasul - Grosh 0    0

Përbërësit Fasule të bardh (madhësi të mesme) Une i kum pas përafërsisht dy gota ka 250 ml – për dy Persona përdorne vetem një gotë – ose si une dhe tani mundeni me gri ne friz – dhe...

Ferizaj24 43 views

QUIZ - Ne cilin vend ka lindur kengetari ne foto ? |Gjithcka... 0    0

QUIZ - Ne cilin vend ka lindur kengetari ne foto ? koha = 10 sekonda 1 pergjigje e sakte = 1 PIKE Komentoni sa pike i arritet... FALEMINDERIT PER SHIKIMIN !!! Mos harroni te beni LIKE &...

Ferizaj24 35 views

Pogaqe 0    0

Instagram: rimondaa__ Përbërësit: 400 gram miell një kripë të vogël 1/2 pluhur pjekjeje 1 lugë çaji sode buke 200 gram kos natyral + ujë dhe pak vaj (si te keni edhe lang djathi) një marga...

Ferizaj24 64 views

Familja Ismani nga fshati Rashçe, Komuna e Sarajit 0    0

Të zhytur në mjerim, të harruar nga koha, familja 5 anëtarësh Ismani nga fshati Rashçe mezi arrin të kalon çdo ditë të ftoftë dimri.. Rrëfimi shokues i kryefamiljarit Sejdin Ismani nxjerr...

Ferizaj24 38 views

Kosova do të paguajë edhe 13 vjet borxhet e trashëguara n... 0    0

Kosova do të paguajë këste kredish për Bankën Botërore deri në vitin 2031. Shuma e pagesës është rreth 19 milionë euro në vit, e lidhet me borxhet e trashëguara nga koha e ish-Jugosllavis...

Ferizaj24 40 views

Era Istrefi - Bonbon (8D AUDIO) 0    0

8D Audio: Era Istrefi - Bonbon - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - LYRICS: Un jom Era Un jom Era edhe koha jeme o tu ardhë Nëse jo ti E du un vetën Skom n...

Ferizaj24 49 views

Vellezerit Qetaj Deshmori Elez Geci 2017 0    0

(C) Muzika Shqiptare Kosovare All Rights Reserved******************************************************************************* **********************************************************************...

Ferizaj24 30 views