Search results for nates - Ferizaj24 - Video

Search results for nates

Fabrika Vipa po zhvillon Kosovën. Pjesa 6 episodi 3. 0    0

Suksesi i fabrikës Pestova nuk është i rastësishëm. Familja Kasumi ka filluar të mirret me kultivimin e patates që nga vitet e 50ta, thënë ndryshe që nga shekulli i kaluar. Dhe me kalimin e...

Ferizaj24 37 views

NIN: Promo - Cfare eshte ligji i terheqjes? - Klan Kosova 0    0

Ne Nd'rrimin e nates, javen qe vjen mund ta ndiqni emisionin per Ligjin e Terheqjes - cfare eshte dhe si praktikohet? Tayna thote se permes tij arriti suksesin qe donte ne muzike.

Ferizaj24 62 views

NIN - Haje ose Thuaje: Enca Haxhia - Klan Kosova 0    0

Kengetarja Enca Haxhia, u pergjigjet pyetjeve pikante te Alaudin Hamitit nw lojen "Haje ose Thuaje" ne Nd'rrimin e nates.

Ferizaj24 57 views