Ferizaj24 Uploads (11041) - Ferizaj24 - Video
About Ferizaj24

9 months ago

1,075,421 Subscribers

Albania

Report Ferizaj24

Latest Subscribers
Ferizaj24
Loading...
Uploads (11041)

DY TË VDEKUR NË FERIZAJ, SHKAK SHPEJTËSIA 0    0

Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7

Ferizaj24 22 views

Vallja Kastriotet Ferizaj-Gëzuar me Lalushin 2019 0    0

Publisher: OnAir Media // http://smarturl.it/OnAirMusic © 2019 ART LALI PRODUCTION. All Rights Reserved. Follow ART LALI PRODUCTION Facebook: https://www.facebook.com/artlaliprodu...

Ferizaj24 10 views

PSE U MBULUA SIMBOLI I KAMARIERIT NE HOTEL LYBOTEN NE FERIZA... 0    0

Simboli i kamarierit ne kete hotel, pothuajse eshte edhe simbol i Ferizajt, sepse jemi mesuar ta shohim ate mbi 40 vite

Ferizaj24 20 views

O Sa Mire - Episodi 155 0    0

Connect with us: INSTAGRAM: https://www.instagram.com/o_sa_mire_official/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/osamire.tv/ WEBSITE: http://osamire.al/

Ferizaj24 122 views

O Sa Mire - Episodi 155 0    0

Connect with us: INSTAGRAM: https://www.instagram.com/o_sa_mire_official/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/osamire.tv/ WEBSITE: http://osamire.al/

Ferizaj24 0 views

Zonja Fazilet dhe te Bijat Episodi 149 - Me Titra Shqip 0    0

Shiko ketu: https://bit.ly/2RL7VR6 zonja fazilet dhe te bijat me titra shqip zonja fazilet dhe te bijat zonja fazilet dhe te bijat episodi 149 me titra shqip zonja fazilet dhe te bijat epizodi 149...

Ferizaj24 128 views

Zonja Fazilet dhe te Bijat Episodi 164-Me Titra Shqip 0    0

SHIKO KETU:https://bit.ly/2PHcD0Y Zonja Fazilet dhe te Bijat Episodi 164-Me Titra Shqip me titra shqip zonja fazilet dhe te bijat episodi 164

Ferizaj24 54 views

Zonja Fazilet Dhe Te Bijat ! KËNGA E 1 Kizlarim Icin [Per V... 0    0

Nqofse doni ma shum këngë ose melodi te serialeve te ndryshme turke , mos harroni deri 50 like te shkoj videoja edhe subcribe kanalin !!! Na ndiqni gjithashtu ne : Instagram :https://www.instagram.c...

Ferizaj24 8 views
Loading...