Ferizaj24 Uploads (11041) - Ferizaj24 - Video
About Ferizaj24

9 months ago

1,075,421 Subscribers

Albania

Report Ferizaj24

Latest Subscribers
Ferizaj24
Loading...
Uploads (11041)

Fazilet Hanım ve Kızları Dizi Müzikleri - Tek Parça 0    0

Fazilet Hanım ve Kızları orijinal dizi müziklerinin tamamı Avşar Film YouTube kanalında ve tüm dijital müzik platformlarında. Spotify: https://open.spotify.com/album/2UpGnt0SoU6K9c2DTme4Uq ...

Ferizaj24 45 views

Zonja Fazilet Dhe Te Bijat ! PROMO / EPISODI 156 !!! Full ... 0    0

Njerz nqofse doni te bejm episoda te gjata te serialit zonja fazilet dhe te bijat bojeni like videon !!! Nese iu pelqeu videoja ju lutem na ndiqni ne kanalin tone ne youtube duke klikuar Subscribe per...

Ferizaj24 6 views

Zonja Fazilet dhe te Bijat-Episodi 161 0    0

LINKU:https://bit.ly/2QyY6ZJ Zonja Fazilet dhe te Bijat-Episiodi 161 ZONJA FAZILET ME TITRA SHQIP

Ferizaj24 38 views

Zonja Fazilet Dhe Te Bijat ! PROMO / EPISODI 162 Full HD !!! 0    0

Nese iu pelqeu videoja ju lutem na ndiqni ne kanalin tone ne youtube duke klikuar Subscribe per te ndjekur qdo video qe ne postojme gjithashtu mos harroni te beni like ! Na ndiqni gjithashtu ne : Inst...

Ferizaj24 4 views

“Mehmet Pushtuesi” - Nga data 4 Dhjetor në Tv Klan 0    0

Seriali më i kushtueshëm i të gjitha kohërave, i cili pasqyron jetën dhe triumfin e Sulltan Mehmetit, i pari sulltan që pushtoi “zemrën e botës”, Kostandinopojën (Stambolli i sotëm), nis...

Ferizaj24 8 views

Xhihadi Islamik,kundra arbërve 0    0

Në vitin 1466 "Mehmet pushtuesi"i shpallë luftë të shenjtë Shqipëtarëve,dhe "Gjergj Kastriotit".E thënë më qarte xhihad,islami kundra të krishterëve.&am...

Ferizaj24 6 views

“Mehmet pushtuesi”, një superprodhim i vitit 2018, nis ... 0    0

“Mehmet pushtuesi”, një superprodhim i vitit 2018, nis transmetimin premierë në ekranin e Tv Klan Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave, i cili pasqyron jetën dhe triumfin e ...

Ferizaj24 52 views
Loading...