Uploads (246) - Ferizaj24 - Video
About

11 months ago

0 Subscribers

Albania

Report

Latest Subscribers

No subscribers

Loading...
Uploads (246)

Çka ka Shpija - Episodi 25 Sezoni IV 30.04.2018 0    0

Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Çka ka Shpija - Episodi 25 Sezoni IV 30.04.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb

Ferizaj 76 views

Facetime ju përgjon, probleme sigurie me aplikacionin e “... 0    0

Apple ka pranuar se ka patur një rrjedhje në software-in e saj të FaceTime, që ka lënë hapësira për përgjim, edhe nëse marrësi i thirrjes nuk përgjigjej.

Ferizaj 74 views

Orteku ne Brezovice , 03.14.2015 0    0

Avalanche in Brezovica Date : 03.14.2015 Place : Brezovica (Kosovo) Rider : Adonis Sejdiu Shot whith GoPro

Ferizaj 91 views

10 hours and 1 second of pure black screen! 0    0

A black screen for 10 hours :D Subscribe to the subreddit for black screen news and memes: https://www.reddit.com/r/Blackscreens/ 10 hours of pure white screen: https://www.youtube.com/watch?v=YC5Wr...

Ferizaj 72 views

Zogu i Hershem – Episodi 25(Pjesa 3) 0    0

Shiko seriale turke me titra shqip online... | Linku i Faqes : http://serialeontv.com | ... Per me shume ju lutem na ndiqni ne kanalin tone te Youtube's duke klikuar SUBSCRIBE dhe gjithashtu mos harr...

Ferizaj 104 views

Carpisma - Perplasje Episodi 4 Pjesa 3 Full HD Me Titra Shqi... 0    0

Nese iu pelqeu videoja ju lutem na ndiqni ne kanalin tone ne youtube duke klikuar Subscribe per te ndjekur qdo video qe ne postojme gjithashtu mos harroni te beni like ! ... If you liked this video pl...

Ferizaj 94 views
Loading...